Програма, за якою працює гурток

Фото до 2020 року

Фото 2019 / 2020 н.р.

Наші нагороди

Відео з занять

У 2004 році був створений клуб бального танцю «Едельвейс».

Керівник клубу — молодий, енергійний, цілеспрямований педагог Царенко Ірина Федорівна.

На заняттях вона прищеплює дітям любов до музики, навчає розуміти мову рухів.

У клубі займаються діти з 4 років. Вони розучують танці латиноамериканської та європейської програм. На заняттях постійно удосконалюють техніку танців. Діти беруть участь у різноманітних змаганнях та конкурсах з танцювального спорту, виступають на сцені з концертними номерами, приймають активну участь у фестивалях та святкових дійствах.

Діти беруть участь у концертах, виступали на шкільних святах, приймали участь у обласному фестивалі національних меншин «Всі ми діти твої, Україно», змагалися у обласних турнірах з бальних танців. Результатом наполегливої праці є неодноразові перемоги в конкурсах: «Вальс сніжинок», класифікаційних змаганнях зі спортивного танцю «Квітневі проліски».

Вихованці гуртків «Бального спортивного танцю» завдяки наполегливій підготовці та підтримки батьків приймають участь у різноманітних танцювальних турнірах та спортивних змаганнях як обласного так і міжнародного рівнів. Діти показують високі результати і достойно представляють нашу Городнянську громаду за її межами.

Іспанська феєрія

Дождик пошёл

ЦДЮТ 18 05 2018 Танец

8 Марта 2016 года в Городнянском ЦДЮТ

Кiлькiсть переглядiв: 532

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.