Програма, за якою працює гурток
Фото
Відео
Головним завданням гуртків для дошкільнят є формування світогляду дитини, її соціальної та психологічної культури, емоційно-вольової сфери, розвиток естетичних почуттів і смаків, комплексний особистісний розвиток та формування життєвої компетентності відповідно вимогам сучасного життя.
У 2023-2024н.р.працюють дві вікові групи гуртка для дошкільнят "Сонечко" з різною формою навчання:
група для дошкільнят 4-5років першого року навчання, (керівник - Зацаринна Анастасія Олегівна) група для дошкільнят 5-6 років другого року навчання, яка працює за дистанційною формою навчання (керівник - Груздєва Марина Олександрівна)

Основні напрямки роботи гуртка:

1. Розвиток мовлення з елементами навчання грамоти.
2. Підготовка руки до письма.
3. Розвиток математичного мислення.
4. Ознайомлення з навколишнім світом.
5. Образотворче мистецтво.
6. Музична діяльність.
7. Фізичний розвиток.
Заняття в гуртках для дошкільнят "Сонечко" – це не перенесення навчання з шкільного часу на більш ранній період, а захоплююча гра з ровесниками та дорослими. Така гра приносить дитині радість змістовного спілкування та естетичне задоволення, розвиває інтуїцію та інтелектуальні здібності, і при цьому викликає бажання досліджувати багатогранний світ, експериментувати, вчитися, надає впевненості у собі.
Враховуючи вікові особливості дітей, на заняттях широко використовуються ігрові форми, ілюстровані розповіді, конкурси та вікторини, уроки-подорожі, презентації, комбіновані та інтегровані заняття.
Кiлькiсть переглядiв: 734

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.