Програма, за якою працює гурток

Фото

Відео

Головним завданням гуртків для дошкільнят є формування світогляду дитини, її соціальної та психологічної культури, емоційно-вольової сфери, розвиток естетичних почуттів і смаків, комплексний особистісний розвиток та формування життєвої компетентності відповідно вимогам сучасного життя.

Навчально-пізнавальна діяльність гуртків для дошкільнят "Малятко" та "Сонечко" ґрунтується на основних положеннях Базового компоненту розвитку дитини дошкільного віку, Освітньої програми «Впевнений старт» для дітей старшого дошкільного віку (За заг. наук. ред. Т.О. Піроженко, 2017) та Програми розвитку дитини дошкільного віку «Українське дошкілля» (О.І. Білан, 2017), рекомендованих Міністерством освіти і науки України.

Заняття проводяться у двох вікових групах: «Малятко» 4-5 років та «Сонечко» 5-6 років.

Основні напрямки роботи гуртка:

1. Розвиток мовлення з елементами навчання грамоти.

2. Підготовка руки до письма.

3. Розвиток математичного мислення.

4. Ознайомлення з навколишнім світом.

5. Образотворче мистецтво.

6. Музична діяльність.

7. Фізичний розвиток.

Заняття в гуртках для дошкільнят "Малятко" та "Сонечко" – це не перенесення навчання з шкільного часу на більш ранній період, а захоплююча гра з ровесниками та дорослими. Така гра приносить дитині радість змістовного спілкування та естетичне задоволення, розвиває інтуїцію та інтелектуальні здібності, і при цьому викликає бажання досліджувати багатогранний світ, експериментувати, вчитися, надає впевненості у собі.

Враховуючи вікові особливості дітей, на заняттях широко використовуються ігрові форми, ілюстровані розповіді, конкурси та вікторини, уроки-подорожі, презентації, комбіновані та інтегровані заняття.

Керівник: Груздєва Марина Олександрівна.

Кiлькiсть переглядiв: 482

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.