Гуртки образотворчого мистецтва очолює Гармаш Ганна Олександрівна. Всебічний гармонійний розвиток дитини засобами живопису, розкриття творчих здібностей, формування художнього смаку, культурних навиків – це ті завдання, над якими постійно працює керівник гуртків. «Просто навчити малювати – це майже нічого не навчити», - вважає Ганна Олександрівна. Кожна мальована робота має бути результатом роздумів і емоційного піднесення вихованців. На заняттях вона вчить юних художників виражати сяйво своєї душі мовою кольору, тону, світотіні.

Діти вчаться гармонійно поєднувати мистецтво з основами художньої грамоти в різних техніках (акварель, гуаш, аплікація, розпис). Усіма кольорами райдуги вони несуть інформацію про себе і світ, розвивають власні таланти.

Гуртківці є постійними учасниками та призерами районних, обласних, Всеукраїнських виставок, конкурсів.

Гурток «Образотворче мистецтво» допомагає дітям самореалізуватись та розвати творчі здібності. Опановувати різні види та жанри образотворчого мистецтва, вчитись виражати свої думки та емоції в художній та пластичній формі.

Керівник гуртка являється ініціатором багатьох акцій, конкурсів та виставок. Творча, креативна, завжди підтримує юні обдарування.

Фото

Фото гуртка "Колорит"

Наші нагороди

Кiлькiсть переглядiв: 583

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.