Фото

Наші нагороди

Кружок бисероплетения

Якщо ви любите красиве і незвичайне, тоді наступна сторінка нашої подорожі — для вас. Ви побачите, як складаються з маленьких бісеринок чудові неповторні вироби. Кожна виконана з бісеру річ індивідуальна, зберігає тепло рук майстра і може стати оригінальним сувеніром для друзів та близьких.

Є у нас гуртки, де вчать дітей любити прекрасне, дають широкі можливості для виявлення і розвитку індивідуальних здібностей кожного, хто переступив поріг нашого закладу. Це гуртки бісероплетіння.

Мистецтво бісероплетіння — старовинне, цікаве й оригінальне. Прищеплює любов до цього мистецтва керівник гуртків Індучна Оксана Олександрівна. Незвичайні зразки намиста, бісерні прикраси навколо шиї, вишиті бісером ікони, панно — це не повний перелік виробів, які виготовляють учні під керівництвом Оксани Олександрівни. Вихованці гуртків беруть участь у конкурсах, виставках, які проходять в районі та області, мають своїх прихильників та милують око всіх, хто відвідує виставки. З задоволенням діти відвідують гурток орігамі та народознавства, якими керує теж Оксана Олександрівна.

Кожна виконана з бісеру річ індивідуальна, зберігає тепло рук майстра і може стати оригінальним сувеніром для рідних і близьких. Техніки виконання виробів з бісеру різноманітні. Таким видам бісероплетіння, як нанизування бісеру, плетіння навчає дітей Оксана Олександрівна Індучна.

Руками дітей творяться вироби, які несуть людям красу і ніжність.

Цього року вихованка гуртка «Бісероплетіння» Горлова Марина зайняла ІІ місце у обласній виставці-конкурсі декоративно-прикладного та ужиткового мистецтва «Перлини Придесення».

/Files/images/03.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 575

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.